Opcje przeglądania

W sklepie internetowym Emop.pl znajdziesz wszystkie akcesoria do prania, które ułatwią Ci suszenie, a także przygotowywanie rzeczy do prania – sortowanie bielizny i ubrań. Marka Rozenbal słynie z najwyższej jakości – przetestuj suszarkę do prania Rozenbal, a przekonasz się, jak sprawnie można rozwiesić pranie.

Suszarka do ubrań i obrotowa suszarka do bielizny

W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe, stojące suszarki na ubrania, dzięki którym szybko i dokładnie rozwiesisz mokre pranie. Każdy model suszarki Rozenbal zapewnia szybkie schnięcie, dzięki odpowiednim przerwom, z jakimi wiesza się schnące rzeczy. Nierdzewne pręty powleczone są sztucznym tworzywem – idealnie gładkim, by nie niszczył ubrań i by suszarkę można było szybko wyczyścić.

Suszarka posiada odpowiednie zabezpieczenia przeciw zarysowaniom podłogi. Dlatego możesz ją postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu – na płytkach, na panelach lub na drewnianym parkiecie. Suszarka do prania została skonstruowana z myślą o suszeniu koszul, spodni, t-shirtów i bielizny jednocześnie. Wypraną garderobę rozwiesisz tak, by szybko schła, a po zdjęciu z suszarki była jak najmniej pognieciona. Możliwe jest to również dzięki wyprofilowaniu części prętów, na których swobodnie powiesimy wieszaki z koszulami, które się nie zsuną.

Suszarka do prania Rozenbal jest bardzo wytrzymała – śmiało możesz wieszać bardzo mokre pranie. Takie obciążenie wytrzymają zarówno poszczególne pręty, jak i cała konstrukcja. Zapomnij o wygiętych, trwale zniekształconych prętach, jakie są utrapieniem użytkowników marketowych suszarek. Francuski producent udowadnia, że znakomita jakość może iść w parze z atrakcyjnymi cenami. Co ważne, suszarka Rozenbal intuicyjnie się składają i rozkładają, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

Innym rodzajem suszarki jest obrotowa suszarka do prania. Możesz ją powiesić nad wanną lub w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Suszarka posiada klipsy, które trzymają suszącą się bieliznę, śpioszki czy ściereczki kuchenne. Producent pomyślał o zachowaniu potrzebnej do szybkiego schnięcia przestrzeni między każdym spinaczem. Obrotowy system zapewnia łatwy dostęp do każdej rzeczy – wystarczy wprawić suszarkę w ruch niczym karuzelę, by zdjąć z niej dokładnie to, czego potrzebujemy.

Spinacze do bielizny i inne akcesoria do prania

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć spinaczy do bielizny, którymi przymocujesz suszące się ubrania. Klamry do suszenia ubrań i bielizny są niezbędne przede wszystkim w ogrodzie oraz na balkonie. Wystarczy niewielki wiaterek, by wszystkie rzeczy, które się suszą, spadły na posadzkę lub ziemię, a nawet, by bezpowrotnie odfrunęły w nieznanym kierunku. Wystarczy każdy element garderoby przypiąć klamrami, by wszystko zostało na swoim miejscu.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz takie akcesoria, jak praktyczny worek na brudną bieliznę, specjalne klamerki na bieliznę, które ułatwią wieszanie czy wygodne opakowanie na wszystkie spinacze i klamry, które zawsze znajdziesz w jednym miejscu. Dzięki nim zachowasz estetykę, co znacznie uprzyjemni rozwieszanie prania.

Producent Rozenbal dba o zachowanie najwyższych standardów, dlatego kupując produkty tej francuskiej marki, możesz być pewny, że posłużą Ci one wiele lat, a korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy na zakupy w internetowym sklepie Emop.pl – zamawiaj i płać online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl