Opcje przeglądania

Ścierki z mikrofibry – gąbki do mycia naczyń

Ścierki z mikrofibry i gąbki do mycia to podstawowe akcesoria do utrzymywania porządku w domu. Gąbeczki sprawdzają się nie tylko w myciu naczyń, ale również do czyszczenia wanny, umywalek czy kabin prysznicowych.

Ścierki i ściereczki do czyszczenia, czyli niezbędne pomoce do sprzątania

Kupisz u nas wiele rodzajów ścierek i gąbeczek firmy Rozenbal. To sprawdzony i ceniony producent artykułów do sprzątania. Utrzymywanie czystości w domu  to trudne zadanie, wymagające regularności i cierpliwości. Jednak posprzątane i pachnące mieszkanie, zapewnia mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwo higieniczne.

Skorzystaj z naszej oferty, znajdziesz u nas uniwersalne ściereczki z mikrofibry, ultrachłonne ściereczki z mikrowłókien, ściereczki na rolce, myjki syntetyczne, ściereczki do szyb, ściereczki do kurzu, ścierki z punktami drapiącymi i inne niezbędne akcesoria do sprzątania. Z naszymi produktami utrzymanie porządku będzie niezwykle proste i przyjemne.

Gąbki i zmywaki kuchenne, czyli must have w każdej kuchni

Wyposażysz się u nas również w różnego rodzaju gąbki. Takie jak zmywaki roślinne, zmywaki naturalne, zmywaki łazienkowe, zmywaki kuchenne, gąbki z warstwą ścierną, gąbki szorstkie, gąbki metalowe. Każdy z nas ma swój ulubiony zmywak do mycia naczyń – jedni preferują szorstkie, inni miękkie gąbeczki. Dzięki odpowiednio dobranym gąbkom do naczyń z łatwością pozbędziesz się brudu lub tłuszczu nawet z mocno przypalonej patelni!

Każda z oferowanych przez nas ścierek ma konkretne przeznaczenie. Materiały do produkcji akcesoriów dopasowywane są pod kątem celu używania. Inną ściereczkę zastosujemy do czyszczenia drewnianych blatów kuchennych i inną do czyszczenia wanny.  Ściereczki z mikrofibry świetnie nadają się do mycia delikatniejszych powierzchni takich jak ekrany telefonów i laptopów. Z kolei zmywaki szorujące świetnie sprawdzają się przy czyszczeniu garnków i patelni. Pamiętaj, aby po pracy dokładnie oczyścić gąbkę lub ścierkę. Dzięki trosce o same akcesoria do sprzątania, będą one służyć przez długi czas.

Wybierz najlepsze ścierki i gąbki do mycia naczyń do swojego domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl