Mycie okien to pracochłonne zajęcie, które wymaga dużej dokładności, aby efekty naszej pracy były więcej niż zadowalające. Jednym z ważniejszych etapów mycia okien czy luster jest sposób ich osuszania – od tego zależy, czy będą one nieskazitelnie czyste i przede wszystkim bez smug. Najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem osuszania okien i luster, jest ściąganie wody za pomocą ściągaczki.

Ściągaczki do wody Rozenbal

Używając ściągaczek do wody, w szybki sposób pozbędziemy się nie tylko wody i resztek detergentów, ale także zabrudzeń. Ściągaczki Rozenbal zostały zaprojektowane tak, by za ich pomocą ściągać wodę zarówno z powierzchni idealnie płaskich, jak i powierzchniach zakrzywionych, np. z przednich czy tylnych szyb samochodowych.

Ściągaczki do wody doskonale sprawdzają się także do usuwania nadmiaru wody z podłóg. Szczególnie polecamy je do zastosowania w łazience, gdzie po kąpieli wokół wanny czy kabiny prysznicowej zbiera się często niemała kałuża wody. Użytkownicy kabiny prysznicowej często narzekają także na ciągle osadzający się, a trudny do pozbycia kamień. Jeśli kamień na kabinie prysznicowej jest także Twoim problemem, polecamy używać ściągaczek po każdym prysznicu. Ściągając wodę i resztki mydła czy szamponu z drzwi kabiny prysznicowej, będziesz przeciwdziałać osadzaniu się kamienia – utrzymanie kabiny prysznicowej w stanie idealnym jest więc łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać!

Ściągacze do wody dla gastronomii, do dużych hal i innych wielkoformatowych powierzchni

W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju ściągaczki do wody. Francuski producent Rozenbal zatroszczył się o prywatnych użytkowników akcesoriów do sprzątania, oferując małe ściągaczki do wody, które doskonale sprawdzą się podczas mycia okien i podłóg w mieszkaniu czy pozbywania się nadmiaru wody w niewielkiej łazience.

Duże ściągacze do wody znajdują zastosowanie przede wszystkim w halach magazynowych, w gastronomii, w sklepach, w szkołach i przedszkolach, w przychodniach i urzędach, czyli wszędzie tam, gdzie o czystość dużych powierzchni trzeba dbać codziennie z należytą starannością.

Ściągaczki do wody Rozenbal posiadają gwinty, dzięki czemu ściągaczkę możemy założyć na kij od mopa i sięgnąć nią jeszcze wyżej. Niektóre modele ściągaczy posiadają także gąbkę – jednym urządzeniem możemy najpierw umyć okna, a następnie osuszyć całą szybę w kilka chwil.

Marka Rozenbal nie bez przyczyny kojarzona jest z najwyższą jakością oferowanych produktów. W przypadku ściągaczek do wody, producent zadbał, by były one trwałe – dzięki ocynkowanym metalowym obudowom ściągaczki wytrzymują większe naprężenia, a także próbę czasu. Dzięki ocynkowaniu nie korodują, mimo ciągłej styczności z wodą. Polecamy ściągacze do wody marki Rozenbal wszystkim, nawet najbardziej wymagającym Klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl