W naszym życiu zdarza się wiele sytuacji, gdy w obliczu odpowiednich narzędzi czy akcesoriów, stajemy się całkowicie bezradni. Zatkany zlew, a my nie mamy czym go udrożnić. Wiosenne porządki, a my nie mamy czym wytrzepać dywanu. Rozpoczęcie sezonu grillowego, a my nie mamy czym odganiać komarów. To tylko niektóre z wielu sytuacji, gdy jesteśmy przekonani, że do realizacji planów przygotowaliśmy się perfekcyjnie, a w najważniejszym momencie okazuje się, że brakuje nam często drobnego, rzadko używanego przedmiotu, który w tej chwili jest po prostu niezbędny. Kompletując asortyment, zadbaliśmy, by w naszym sklepie znalazły się wszystkie produkty marki Rozenbal, które przydają się w najróżniejszych sytuacjach.

Akcesoria do sprzątania Rozenbal i o wiele więcej

Sprzątanie, a także utrzymanie porządku przychodzi nam znacznie łatwiej, gdy do dyspozycji mamy akcesoria, które nie tylko przyspieszają naszą pracę, ale także czynią ją efektywniejszą. W naszym asortymencie nie mogło więc zabraknąć takich akcesoriów Rozenbal, jak chwytak do zbierania śmieci, spirala do rur, wieszak na mopy czy ręczna trzepaczka do dywanów.

Specjalne miejsce mają zajmują także koszyki i innego rodzaju organizery, które przydają się zarówno podczas sprzątania, jak i do przechowywania środków czystości, przyborów do sprzątania czy innych akcesoriów przydatnych do organizacji przestrzeni w domu.

Francuska marka Rozenbal słynie z niezawodności, z funkcjonalności i ze starannie dobieranego designu. Jeśli w kwestii porządku i czystości nie uznajesz kompromisów, produkty Rozenbal stworzone są właśnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl