logo firmy MV

   Produkt, który powierzamy ci dzisiaj, jest  zdecydowanie inny od większości dostępnych na rynku. Kompozycje zapachowe z naturalnych olejków eterycznych i z najwyższej półki są stworzone dla nas przez słynnych na całym świecie perfumiarzy francuskich z GRASSE na południu Francji. Używają oni oprócz predyspozycji personalnych, bardzo wytrenowanego węchu i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Kompozycje są w 100 % naturalne, wysublimowane i nie drażniące zmysłów.

   Grasse to miasto na Lazurowym Wybrzeżu, które słynie na całym świecie ze swego przemysłu perfumeryjnego. To tutaj produkuje się kompozycje zapachowe najbardziej znanych kosmetyków i perfum, według tradycyjnych metod i receptur, których  początki sięgają XIII wieku. Za powstanie nowych zapachów odpowiadają ludzie obdarzeni niezwykle czułym zmysłem węchu. Jest francuskim i światowym centrum produkcji naturalnych aromatów. Grasse pachnie mimozą, jaśminem, różami, lawendą - zapachy, które składają się na klimat tego miejsca. Jadąc latem do Grass będziemy wręcz odurzeni,  aromaty kwiatów są bardzo wyraziste i intensywne, a wraz z nastaniem różnych pór roku, zmienia się również aromat Grasse. Zagłębie Grasse swoje liczne kwiatowe uprawy zawdzięcza przede wszystkim gliniasto-kredowej ziemi, która tworzy idealne warunki dla kwiatowych plantacji.

   Olejki eteryczne: istnieje wiele rodzajów olejków, każdy z nich ma swój unikalny zapach, różne działanie i cechy. Odpowiednie aromaty mogą stymulować poszczególne fragmenty układu limbicznego, czyli części mózgu odpowiedzialnej za emocje, zachowania, zmysł węchu oraz pamięć długotrwałą. Powoli uwalniające się olejki eteryczne wypełniają wnętrza delikatnym aromatem.

   W czasach, kiedy wiele osób cierpi na różnorodne alergie na produkty chemiczne, uczulonych jest na sztuczne zapachy, rozwiązaniem idealnym jest wykorzystanie naturalnych, skoncentrowanych roślinnych olejków eterycznych, które znajdują się w eleganckich flakonikach MARCELA & VICTORIA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl