Opcje przeglądania

Bez nich trudno wyobrazić sobie gospodarstwo domowe. W każdym mieszkaniu – małej kawalerce czy przestronnym apartamencie – powinna znajdować się zmiotka, a wraz z nią szufelka. To dzięki tych małym akcesoriom szybko i wygodnie posprzątasz okruchy, rozsypany cukier czy sierść swojego pupila. Każdy sypki produkt, który znalazł się na podłodze, a nie powinien, szybko zmieciesz, bez wyciągania odkurzacza.

Zmiotki i szufelki – sposób na idealny porządek

Wystarczy każdego dnia zmieść naniesiony do przedpokoju piach i okruszki z kuchni, by na co dzień cieszyć się komfortem – czystość daje nam poczucie estetyki, ale przede wszystkim pomaga uchronić się przed infekcjami. Porządek w mieszkaniu to nie tylko zachowana higiena, ale także lepsze samopoczucie każdego dnia. Oprócz porządków raz w tygodniu i tych generalnych – na święta – warto dbać o przestrzeń wokół siebie. Jeśli nie chcesz codziennie odkurzać, użyj praktycznej zmiotki i szufelki, a Twoje podłogi w mig zmienią się nie do poznania!

Miotły, zmiotki i szufelki marki Rozenbal to najlepszej jakości akcesoria. Wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki czemu przetrwają próbę czasu. Ponadto wymienne części umożliwiają wymianę poszczególnych podzespołów, gdy te się zużyją – bez konieczności kupowania całej nowej miotły. Producent zadbał także o ciekawy design – różne kolory i modele sprawiają, że sprzątanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Ergonomiczne rączki zapewniają lepszy uchwyt, co przekłada się na wygodę podczas zamiatania.

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnej wielkości zmiotki, dzięki czemu dopasujesz rozmiar szczotki do aktualnych potrzeb. Mniejsze powierzchnie z wieloma zakamarkami z łatwością zmieciesz, używając małej zmiotki. Większe pomieszczenia szybko i wygodnie posprzątasz dzięki większym zmiotkom i miotłom.

Zmiotki posiadają włosie, które dokładnie zagarnia różnej wielkości okruszki i inne zanieczyszczenia. Wystarczy, że raz zamieciesz podłogę, a będzie ona idealnie czysta! Każdego brudu z łatwością pozbędziesz się dzięki szufelce z idealnie wyprofilowaną krawędzią.

Każda miotła, zmiotka i szufelka firmy Rozenbal została stworzona z myślą o wygodzie użytkowników i jak najlepszych efektach sprzątania. Zamów zmiotkę i szufelkę Rozenbal w sklepie internetowym Emop.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl